Narzędzie CafeTran CAT dostępne dla wszystkich płacących członków podczas pandemii


Teraz, oraz w czasie pandemii Covid-19, CafeTran jest dostępny w wersji nielimitowanej dla wszystkich płacących członków ProZ.com, niezależnie od poziomu członkostwa.

Wielkie podziękowania dla Igora z CafeTran za zgodę na udostępnienie tej korzyści dla wszystkich członków. Zespół witryny ProZ.com ma nadzieję, że dostęp do tego programu będzie przydatny dla tych, którzy szukają narzędzia CAT teraz.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tłumaczeniami lub szukasz obecnie nowego narzędzia CAT, warto rozważyć CafeTran.


CafeTran jest narzędziem CAT o przemysłowej wytrzymałości, które pozwala na pracę z niektórymi z najbardziej popularnych formatów plików (na przykład, jeśli twój klient używa plików Trados, prawdopodobnie możesz użyć CafeTran do tej pracy). Do tej pory, nieograniczona, pływająca licencja na CafeTran była zawarta w abonamencie członkowskim ProZ.com Plus.

Jeśli jesteś członkiem płacącym ProZ.com i chciałbyś aktywować nieograniczoną wersję CafeTran Espresso:

1. Pobierz CafeTran Espresso dla swojego systemu operacyjnego ze strony https://www.cafetran.com.2. Po instalacji uruchom program i zaznacz pole "ProZ.com services" w panelu Other resources and services w Dashboard. Zamknij pulpit, aby przejść do widoku projektu.
3. W dolnej części programu widoczne są opcje połączeń, w tym ProZ.com i TM-Town. Kliknij na zakładkę ProZ.com. Na stronie logowania, która się pojawi, zaloguj się na swoje konto ProZ.com. CafeTran automatycznie "odczyta" twój poziom członkostwa i aktywuje twoją nieograniczoną licencję.
4. Aby rozpocząć korzystanie z CafeTran, kliknij na hamburger nawigacyjny (tj. ☰), a następnie wybierz opcję, aby zamknąć pulpit.

CafeTran posiada obszerną bazę wiedzy oraz wspaniałą społeczność wsparcia technicznego. Aby zobaczyć tutoriale, wskazówki i sztuczki, kliknij tutaj, aby uzyskać pomoc z CafeTran.

Przedyskutuj to na forum ProZ.com w poście Jareda Tabora

Czy jesteś członkiem ProZ.com? Korzyści w rankingu katalogów, pracy, fakturowania, oprogramowania i więcej.

Autor

Redakcja wytlumaczone.pl