Światowy boom na e-handel - światło dzienne na rynku rosyjskim

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Skorzystaj z największej społeczności internetowej w Europie i czerp korzyści finansowe dzięki rosyjskiej stronie internetowej

W nawiązaniu do naszej udanej serii o potęgach gospodarczych, przyglądamy się teraz, w jaki sposób obecne trendy cyfrowe wywołują ogólnoświatowy boom w handlu elektronicznym. Popularność kupowania w sieci jest obecnie na najwyższym poziomie, a firmy muszą się dostosować i opracować nowe metody, aby zmaksymalizować możliwości. Jako że jest to kanał o globalnym potencjale, język nie powinien stanowić bariery w dotarciu do klientów z zagranicy za pośrednictwem Twojej strony internetowej.

Ujawnimy najnowsze trendy internetowe na rynku rosyj skim i dowiemy się, dlaczego tłumaczenie Twojej strony internetowej na język rosyjski może czterokrotnie zwiększyć szansę na pozyskanie nowych klientów.

Kluczowe trendy cyfrowe na rynku rosyjskim

  • Największa społeczność internetowa w Europie (70 milionów użytkowników)
  • Około 65% z nich korzysta z Internetu co najmniej raz dziennie
  • 90 milionów Rosjan będzie korzystać z Internetu do końca 2013 roku
  • Rosyjski, obok arabskiego, jest najszybciej rozwijającym się językiem online

Przemyśl na nowo swoje działania SEO, gdy chcesz dotrzeć do Rosji

W Rosji Google jest przyćmione przez lokalną wyszukiwarkę Yandex, która jest głównym graczem i jedyną wszechstronną, globalną wyszukiwarką poza Google i Bing. Yandex ma 60% udziału w rynku rosyjskim, każdego dnia odwiedza go 19 milionów użytkowników, a każdego miesiąca 47,1 milionów unikalnych użytkowników.

Dołącz do "vKontakte" z rosyjskimi superfanami mediów społecznościowych

Rosjanie są podobno "najbardziej zagorzałymi fanami mediów społecznościowych na świecie". 82% użytkowników Internetu posiada własne konto w sieci społecznościowej, a popularny serwis vKontakte jest drugą najczęściej odwiedzaną stroną internetową w Rosji z 43 milionami aktywnych użytkowników dziennie. Promocja produktu w tej sieci jest niezbędna, aby nawiązać kontakt z masową publicznością internetową.

Czerp korzyści finansowe z rozwijającego się sektora e-commerce

Rynek zakupów internetowych w Rosji rośnie o 16% rocznie, ponieważ coraz więcej firm i osób prywatnych przekonuje się do zakupów w sieci. Ponieważ sprzedaż w handlu elektronicznym podwoi się w ciągu najbliższych 3 lat, nadszedł właściwy czas dla firm z Wielkiej Brytanii na wczesne zdobycie przewagi konkurencyjnej na szybko rosnącym rynku internetowym.

Dlaczego Rosjanie są 4 razy bardziej skłonni do zakupów na Twojej stronie internetowej?

Skuteczna komunikacja w Internecie jest niezwykle istotna, a badania pokazują, że użytkownicy Internetu są 4x bardziej skłonni do zakupu na stronie internetowej w ich własnym języku (Forrester Research). Ukierunkowanie się na dynamicznie rozwijający się rynek rosyjski za pomocą w pełni zlokalizowanej strony internetowej może być właśnie tą iskrą, której potrzebują Twoje plany globalnej ekspansji.

Tłumaczenie to więcej niż tylko słowa

Tłumaczenie stron internetowych obejmuje nie tylko dostosowanie istniejącej witryny do nowego języka, ale także uwzględnienie lokalnej kultury i wartości, aby zapewnić właściwy przekaz informacji. Należy również wziąć pod uwagę tłumaczenie i lokalizację słów kluczowych dla celów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), a określenie najskuteczniejszych terminów dla rynku docelowego wymaga pewnego stopnia badań kulturowych.

To naprawdę trudne zadanie, ale firma Comtec jest tu po to, aby wspierać Cię na każdym kroku. Kliknij tutaj, aby pobrać nasz kompleksowy przewodnik po tłumaczeniu stron internetowych i sprawdź nasze najważniejsze wskazówki, aby dowiedzieć się, jak możemy sprawić, by proces lokalizacji strony przebiegł jeszcze sprawniej!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług tłumaczenia stron internetowych z języka rosyjskiego lub chcą Państwo otrzymać bezpłatną wycenę tłumaczenia, prosimy o kontakt z członkiem naszego zespołu pod numerem telefonu + 44 (0) 1926 335 681 lub adresem e-mail info@comtectranslations.com.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Autor

Redakcja wytlumaczone.pl