Szukasz usługi tłumaczenia?

Witam. Jestem Kevin Dias, założyciel TM-Town, a obecnie pełnoetatowy programista.

Pod koniec zeszłego roku podjąłem się zadania zbudowania katalogu nowej generacji. Obecny katalog jest w ciągłym użyciu od około szesnastu lat. Tysiące firm tłumaczeniowych i setki tysięcy osób wykonujących wolny zawód tłumacza zostało założonych i wspieranych przez ten katalog. Nie jest przesadą stwierdzenie, że był on siłą napędową i freelancerów na stronie (więc wszelkie zmiany będą miały potencjalnie daleko idące skutki).

Jakby tego było mało, wymagania, które mi postawiono były zniechęcające: powinien być szybszy i prostszy - jednocześnie będąc bardziej wydajnym - i musi zawierać wiele nowych osiągnięć w społeczności, w tym CPN, SecurePRO, Pule, Listy i tak dalej.

To idzie dalej. Cała funkcjonalność nowego wyszukiwania powinna być dostępna poprzez API, powinna być komunikacja w czasie rzeczywistym, mniej "szumu" / większa ochrona czasu i uwagi freelancera, przy jednoczesnym wspieraniu większej responsywności na prawdziwą działalność outsourcingową, i oczywiście to nowe narzędzie wyszukiwania musi wspierać "głębokie" dopasowanie, którego byliśmy pionierami w TM-Town.

Cóż, trochę to trwało, ale dzięki testom i opiniom członków zespołu, CPN-erów i kilku członków biznesowych ta nowa usługa o nazwie  Find jest gotowa do publicznego przeglądu.

To jest "publiczna wersja alfa". Wypróbuj go. Ma prawdziwe dane i wspiera prawdziwy outsourcing. W wielu przypadkach będzie możliwe użycie Find zamiast obecnego katalogu.

Link do ankiety znajdziesz na stronie. Jeśli uważasz, że nowe wyszukiwanie jest pomocne, proszę poświęć chwilę, aby dać mi znać, co było w nim dobre. Co ważniejsze, daj mi znać, co Twoim zdaniem można by poprawić. Proszę Cię, abyś nie wahał się podzielić się swoimi przemyśleniami, nieważne jak dużymi czy małymi, i nieważne jak bardzo jesteś pewny swojej opinii. Chcę dużych pomysłów na masowe ulepszenia, małych pomysłów na małe ulepszenia i wszystkich możliwych skarg na błędy lub irytacje. Te informacje zwrotne są niezbędne, aby to nowe narzędzie wyszukiwania osiągnęło poziom, na którym powinno być, aby wspierać następną generację freelancerów i firm językowych w "rozwijaniu ich biznesu i wykonywaniu lepszej pracy".

Więcej informacji na: http://rulang.pl

Autor

Redakcja wytlumaczone.pl