Zamieść swoje logo na fakturach dla freelancerów

Czy wiesz, że możesz umieścić logo na fakturach wysyłanych przez ProZ.com? Dodanie logo do faktury jest jednym ze sposobów, aby spersonalizować to narzędzie członkowskie ProZ.com do swoich potrzeb.

Faktura jest wyszczególnionym rachunkiem za wykonane usługi. Jako profesjonalista językowy, faktury mogą być wymagane przez prawo w Twoim kraju, sugerowane przez klientów lub po prostu używane jako najlepsza praktyka w Twojej firmie.

Narzędzie do wystawiania faktur ProZ.com zostało uruchomione w 2009 roku i ma na celu ułatwienie tworzenia, wysyłania i śledzenia faktur online.

Logo firmy można sprawdzić w ustawieniach faktury.Aby dodać swoje logo, najpierw upewnij się, że masz logo dodane do swojego profilu. Można to zrobić, korzystając z łącza do fakturowania lub w ustawieniach zdjęć w profilu osobistym (łącze ). To logo może być profesjonalną kreacją dla Twojej firmy lub zdjęciem wyróżniającym.Członkostwo w ProZ.com pozwala na tworzenie tylu faktur ile potrzebujesz. Osoby nie będące członkami mogą używać narzędzia do tworzenia faktur dla maksymalnie pięciu faktur.

Ta faktura sygnalizuje Twojemu klientowi, kiedy nadszedł czas zapłaty i dostarcza oficjalnych informacji do zapłaty za świadczone usługi. W zależności od uzgodnionych warunków, faktura może być wysłana po zakończeniu pracy lub w trakcie jej wykonywania.

Faktura może być wysłana i śledzona przez ProZ.com, lub pobrana tak, abyś mógł wysłać ją jako PDF w swoim zewnętrznym kliencie pocztowym.

Wypróbuj narzędzie do wystawiania faktur już dziś. Jest ono dołączone do członkostwa w ProZ.com i 5 faktur jest dostępnych dla wszystkich zarejestrowanych profili.

Inne ustawienia personalizacji obejmują szablony e-maili, ustawienia podatkowe, formaty liczb, przypomnienia o płatnościach i wiele innych.

Masz pytania lub pomysły? Komentuj poniżej lub dyskutuj na forum ProZ.com.

Autor

Redakcja wytlumaczone.pl